1. Úvod
  2. WordPress
  3. Info k WordPress hostingu

Info k WordPress hostingu

Co je to WordPress?

WordpPress je program pro snadnou tvorbu blogů a webů. Dnes se jedná o nejběžnější nástroj, ve kterém weby vznikají. Je vhodný jak pro mikro stránky s pouhou vizitkou, tak i pro mega-weby jako je třeba disney.com

WordPress oplývá obrovskou komunitou. Ta tvoří doplňky a šablony, které řeší snad každý představitelý oříšek ve webdesignu.

S naším WordPress Hostingem se navíc nemusíte obtěžovat ani s instalací a správou.

Návod krok po kroku, jak na objednávku a správu webhostingu.

Jak se WordPress liší?

V tomto tarifu už dostanete WordPress nainstalovaný. Tak nějak totiž předpokládáme, že budete chtít tarif využít právě na WordPress. V jiných tarifech lze wordpress také instalovat. Jen musíte instalaci zahájit v menu Instalace CMS. Každou aktualizaci jádra WordPressu za vás automaticky nainstalujeme. Aktualizace pluginů ale musíte sami. 

Musím řešit databázi?

Nemusíte… Automatický instalátor si databázi sám založí a sám si jí s WordPressem propojí.

Co se stane až si WordPress hosting objednám?

Na vámi zvolené doméně připravíme instalaci WordPressu. Nebudete muset řešit FTP ani databáze. Stačí se rovnou přihlásit do administrace. Pro lepší testování bude web k dispozici i na naší subdoméně, takže není nutné čekat na změny DNS, převody domén atd.

Další pomoc

Rádi vám samozřejmě pomůžeme na podpoře info@vas-hosting.cz 

Co dělat, když se WordPress zobrazuje divně na alternativní adrese?

Video kurz WordPressu. – Žádný učený z nebe nespadl… Video kurz není detailní, ale je pouze na 20 minut. Navíc je zdarma. Pokud jste s WordPressem nikdy nepracovali, 20 investovaných minut se vám mnohokrát vrátí. 

FB skupina která je velmi aktivní, je plná lidí kteří rádi poradí.

WordPressem se dnes živí mnoho lidí. Ti se snaží pomocí SEO předběhnout konkurenci a píší blogy. Najděte si svého oblíbence a objednejte si newsletter.

 

 

Poslední změna: 6 ledna, 2022

Pomohla ti tato nápověda?

Související články nápovědy